Esti tagozatos érettségit adó képzés

Iskolánkban régóta indítunk esti tagozatos képzést azok számára, akik munka mellett szeretnék megszerezni az érettségi bizonyítványt. A négyéves gimnáziumi képzés esti tagozaton történik heti két alkalommal délutánonként.

Négy év alatt juthatnak el az érettségiig. Az érettségi vizsgán a négy kötelező tantárgy mellett ötödikként egy választott tárgyból felelnek.

Mind tanításban, mind pedig vizsgáztatásban jártas, jól felkészült tanárok segítik diákjainkat abban, hogy sikeresen el tudják végezni a képzést. Törekszünk arra, hogy tanulóinkat mindenben segítsük, tanáraink motiváltak és megértőek. A jelentkezés feltétele, hogy a tanuló betöltse a 16. életévét, és rendelkezzen vagy a 8 általános iskolai évfolyam elvégzését igazoló bizonyítvánnyal. Nagyon fontos megemlítenünk, hogy a képzés és az érettségi vizsga egyaránt ingyenes, a tankönyvek beszerzéséhez segítséget nyújtunk. Diákigazolvány igényelhető. Választható idegen nyelvek az angol és a német.